For friends3
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acest forum este destinat persoanelor iubitoare de rpg.Va rog cititi regulile inainte de a va face un caracter., ) Have fun ^^


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Gradina

5 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos  Mesaj [Pagina 4 din 4]

76Gradina           - Pagina 4 Empty Re: Gradina Mar Ian 03, 2012 11:41 am

Ella

Ella

- Pai nu , eram asa ca tine ,de fapt facusem mai multe, clar mai multe lucruri de cat ai facut tu ,dar ideea e ca eu am fost asa dintotdeauna , si oricum e timp sa faci ce am facut eu , tu esti pur si simplu mai ... inceata sau nu te fascineaza lucrurile astea sau ti se par plictisitoar , nu stiu ce sa zic ...'' spun mai incet '', adica oricum nu e nici o graba , ai destul timp ...

77Gradina           - Pagina 4 Empty Re: Gradina Mar Ian 03, 2012 12:03 pm

Amy

Amy
Admin

- De fapt... mi'e frica. ~ spun aproape in soapta sperand sa nu ma auda ~ Oricum, mersi pentru incurajare ! ~ spun pe un ton vesel ~ Hmm... Ma gandesc... Poate, daca ti'ai lua un animalut de companie sa'l tii in camera, te'ai simti mai bine. Ce zici?

78Gradina           - Pagina 4 Empty Re: Gradina Mar Ian 03, 2012 12:42 pm

Ella

Ella

-Oh good , nu , eu si animalele ? Iti bati joc de mine nu ? Am avut un peste pentru 2 zile , doar atat , era pestele lui Kate si ea a plecat 2 zile si mi l-a lasat mie , si cand s-a intors era mort , crede-ma nu e de loc o idee buna , si oricum ti-am spus , nu cred ca mai stau mult , siii ... tu nu ai cursuri la ora asta , huh ?

79Gradina           - Pagina 4 Empty Re: Gradina Mar Ian 03, 2012 12:57 pm

Amy

Amy
Admin

- Iti faci griji pentru mine desi... Tu esti la o scoala in care iti trimit cursurile prin mail. Buna afacere... By the way: Ai de dat o petrecere cand iesi de acolo...

80Gradina           - Pagina 4 Empty Re: Gradina Mar Ian 03, 2012 1:53 pm

Ella

Ella

-Stiu si de-abia astept sa plec de aici si sa vadsi ce fac cu chestia asta sa vorbesc si cu taticul si apoi clar dau o petrecere , huh de cand n-am mai baut ceva cu alcool , frate ce dor imi e sa nu fiu gravida...'' oftez gandindu-ma putin apoi''
Cred ca nu pastrez copilul , e mult prea greu pentru mine si eu nu sunt mommy like , nu am sa ma descurc nicodata , as fi un dezastru , clar nu-l pastrez ... cred ...

81Gradina           - Pagina 4 Empty Re: Gradina Mier Ian 04, 2012 7:07 am

Amy

Amy
Admin

- Dar... Totusi ~ spun simtindu'ma putin descurajata ~ cred ca ar trebui sa te gandesti bine la ce vei face. Stiu ca nu esti genul de mama, dar noi te putem ajuta si sustine. Stai ce spun? Nu putem, sigur o vom face. Si pe de alta parte, chiar nu e vina acelui copilas ca... s'a intamplat. Sa trecem peste! Nici sa nu indraznesti sa nu ma inviti la petrecere! Intru pe geam si tot vin! ~ spun razand ~

82Gradina           - Pagina 4 Empty Re: Gradina Mier Ian 04, 2012 9:02 am

Ella

Ella

-Da am sa vad eu ... stai o secunda , oh my good , am primit un mail de la spital ... uite trebuie sa inchid s-o sun pe mama , te sun cat de repede pot '' spun repede si apoi inchid fara sa o las sa mai spuna nimic ''



Ultima editare efectuata de catre Ella in Mier Ian 04, 2012 9:05 am, editata de 1 ori

83Gradina           - Pagina 4 Empty Re: Gradina Mier Ian 04, 2012 9:04 am

Amy

Amy
Admin

- Ok. ~ ma ridic de pe iarba si ma scutur ~
- Clar trebuie sa iau chestia asta cu mine... ~ iau telefonul, il pun in buzunar si ma indrept spre piscina ~

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 4 din 4]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum