For friends3
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acest forum este destinat persoanelor iubitoare de rpg.Va rog cititi regulile inainte de a va face un caracter., ) Have fun ^^


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Gradina

5 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 3 din 4]

51Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Mier Noi 30, 2011 10:52 pm

Amy

Amy
Admin

- Mie mi sar foarte interesanti. Daca vrei sa te apropii de ei, s-ar putea sa te intepi, dar pe langa asta, o data ce stii de unde sa ii iei, sunt niste flori superbe. Stii... ~ chicotesc ~ nu cred ca ar fi vreo floare mai potrivita pentru a te descrie.

52Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Joi Dec 01, 2011 8:26 am

Ella

Ella

-Uite deja mi-am folosit doza de dragalasenie pe ziua de azi , chiar nu mai pot sa fiu draguta ,am venit aici ca sa ma relaxez si tu hop dupa mine , daca Kate vrea sa fiti prietene , bravo ei , eu nu vreau '' ma ridic nervoasa si aproape ca fug de la locul faptei ''

53Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Joi Dec 01, 2011 8:42 am

Amy

Amy
Admin

gand: vei ceda. te voi face sa fii draguta chiar daca asta inseamna sa fiu ca tine.
~ dupa cateva minute plec din gradina, meditand la ce am de facut ~

54Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Mar Dec 20, 2011 4:33 am

Anna

Anna
Admin

*Dupa ce ies de la ora de franceza, ma plimb prin gradina admirand trandafirii*.

https://justus-rpg.forumgratuit.ro

55Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Lun Ian 02, 2012 10:49 am

Amy

Amy
Admin

~ telefonul meu incepe sa sune asa ca evadez din scoala, fugind catre gradina ~
- Moshi-moshi ! ~ raspund la telefon, intinzandu'ma pe iarba landa niste trandafiri ~

56Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Lun Ian 02, 2012 11:03 am

Ella

Ella

-Hei , Nina , sunt eu Caroline , scuze ca nu am mai sunat dar am plecat si ... dar cred ca stii deja , nu ?

57Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Lun Ian 02, 2012 11:05 am

Amy

Amy
Admin

- Hei, Caroline! Ce mai faci? Pai... am primit doar biletelul. Ce s'a intamplat, cu adevarat, Caroline? ~ intreb pe un ton copilaros rupand un trandafir ~

58Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Lun Ian 02, 2012 11:15 am

Ella

Ella

-Umm ... Pai , ok deci stii ca eu consider ca atunci cand a girl likes a boy and a boy likes a girl that means sex , sii ... mmm , mama cat de greu e sa-ti spun , hmmm am cam facut asta de multe ori , cel putin in ultima vreme ... si ''fac o pauza lunga '' siii...hmmm

59Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Lun Ian 02, 2012 11:18 am

Amy

Amy
Admin

- Siii...? ~ intreb jucandu'ma cu trandafirul ~

60Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Lun Ian 02, 2012 11:19 am

Ella

Ella

-Oh frate , ... am cam ramas usor insarcinata''apoi spun brusc '' te rog nu tipa !

61Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Lun Ian 02, 2012 11:20 am

Amy

Amy
Admin

- Am cam ramas insarcinata... ~ repet ca un robotel fiind distrasa de trandafir ~

62Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Lun Ian 02, 2012 11:22 am

Ella

Ella

-Da , am cam ramas insarcinata , pfiu ce bine ca nu esti suprata , sa fi vazut ce scandal mi-a facut mam...

63Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Lun Ian 02, 2012 11:24 am

Amy

Amy
Admin

~ procesez informatia mai bine lasand trandafirul jos ~
- Stai ce? ~ intreb confuza ~ Ce spuneai? ~ intreb derutata ~

64Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Lun Ian 02, 2012 11:29 am

Ella

Ella

-Of, pai ... , am cam ramas insarcinata ''spun cat se poate de incet , sperand sa nu ma auda''

65Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Lun Ian 02, 2012 11:31 am

Amy

Amy
Admin

- Caroline. ~ ma abtin sa nu spun ce vroiam atunci ~ Ar trebui sa te duci la medic. ~ spun calmandu'ma ~
gand: Esti asa o usuratica ! In pana mea, cum ai putut sa o faci? Si daca ai facut'o de ce in durerea mea nu ai fost atenta??? Ma intreb ...
- Apropo, cine e taticul?

66Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Lun Ian 02, 2012 11:36 am

Ella

Ella

-Ok , so that's like the problem itself , nu stiu , nu am nici cea mai vaga idee , si am fost la medic si mi-am facut si un test de paternitate ,si astept rezultatele , dar chiar nu stiu al cui e , ei si acum mama m-a trimis la scoala asta mizerabila plictisitoare in care stau pur si simplu inchisa in camera mea , toata ziu , e groaznic iti spun nu am vazut pe nimeni de nu stiu cate zile , sunt doar eu , telefonul si lap-topul ...

67Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Lun Ian 02, 2012 11:37 am

Amy

Amy
Admin

- Macar... vei renunta la acel ... copilas, nu? Adica, serios Caroline, ar trebui sa te gandesti la asta. ~ spun continuand sa ma joc cu floarea ~
- Si... acolo nu ai cursuri? ~ incerc sa schimb subiectul ~

68Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Lun Ian 02, 2012 11:40 am

Ella

Ella

-Nu , ne trimit toate cursurile prin mail , it's like as fi la inchisoare sau ceva , adica oricum ar fi cred ca am sa-l pastre z, fiidca oricui ar fi , a fost facut din dragoste deci ... in orice caz trebuie sa vorbesc si cu parintii , adica mama era prea nervoasa atunci cand i-am spus ca sa mai si dezbatem problema ...

69Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Lun Ian 02, 2012 11:42 am

Amy

Amy
Admin

gand: mai mult placere, decat dragoste.
- Daca as fi tu, cu siguranta nu l'as pastra. Dar, iti respect decizia si te voi sustine oricare ar fi ea. Acum, te pot ajuta cu acele cursuri? Sau poate... Te'ai simti mai bine daca ti'as trimite in fiecare dimineata un mail vesel?

70Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Lun Ian 02, 2012 11:47 am

Ella

Ella

-Da sigur , si hmmm nu cred ca mai stau mult aici , adica cum sa-ti zic , nu am facut eu singura copilul asta deci decizia nu este doar a mea ,si atunci cand o sa vina testul de paternitate si am sa stiu cine e tatal va trebui sa despic firu-n patru si atunci voi lua o decizie ... oricum , si ... mmm ce mai face Kate '' spun cu o voce dulce incercand sa schimb subiectul''

71Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Lun Ian 02, 2012 11:50 am

Amy

Amy
Admin

- Kate... e bine. Ingrijorata pentru tine...

72Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Lun Ian 02, 2012 11:53 am

Ella

Ella

-Of , e ingrozitoare , intodeauna face asa sa fi vazut ce a facut cand i-am spus ca am facut-o pentru prima data , mai avea putin si nu mai putea respira , e asa de amuzanta cand se enerveaza .... '' incep sa rad dar ma opresc aducandu-mi aminte de situatia in care ma aflam ''

73Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Lun Ian 02, 2012 11:55 am

Amy

Amy
Admin

- Ma faci sa ma simt ca un copil... ~ spun intrsitandu'ma putin ~ Oricum, da, si acum cand ai disparut era foarte amuzanta. Se contrazicea cu Ichi, mai aveau putin si se luau la bataie din cauza disparitiei tale... Tine mult la tine, de aia isi face griji.

74Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Lun Ian 02, 2012 12:00 pm

Ella

Ella

-Stiu stiu ca tine mult la mine , si by the way , de ce te fac sa te simti ca un copil ? Adica , na practic esti un copil , ai doar 16 ani , esti still minora ...

75Gradina           - Pagina 3 Empty Re: Gradina Mar Ian 03, 2012 5:13 am

Amy

Amy
Admin

- Ce diferenta izbitoare... Acum, serios: esti mai mare cu doi ani intregi fata de mine. Iti vine sa crezi? ¬ spun razand ¬ Totusi... cred ca la 16 ani deja facusei mai multe decat mine... ¬ spun luand trandafirul si facand cercuri cu el ¬

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 3 din 4]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum