For friends3
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acest forum este destinat persoanelor iubitoare de rpg.Va rog cititi regulile inainte de a va face un caracter., ) Have fun ^^


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Piscina universitatii

5 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

In jos  Mesaj [Pagina 3 din 3]

51Piscina universitatii - Pagina 3 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 22, 2011 9:43 am

Anna

Anna
Admin

-Bine...pai trebuie sa mergem mai intai sa ma schimb eu. *spun in timp ce ies din sala*.

https://justus-rpg.forumgratuit.ro

52Piscina universitatii - Pagina 3 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 22, 2011 9:44 am

DevilAnny

DevilAnny

- Ok. *Ii spun in timp ce arunc revista intr-un container.*

53Piscina universitatii - Pagina 3 Empty Re: Piscina universitatii Mier Ian 04, 2012 9:05 am

Amy

Amy
Admin

~ ajung acolo, ma schimb in costum, las telefonul pe margine si ma bag in apa ~

54Piscina universitatii - Pagina 3 Empty Re: Piscina universitatii Mier Ian 04, 2012 9:07 am

Ella

Ella

'' o sun cat de repede pot si astept entuziasmata sa raspunda ''

55Piscina universitatii - Pagina 3 Empty Re: Piscina universitatii Mier Ian 04, 2012 9:09 am

Amy

Amy
Admin

~ aud telefonul sunand, ma indrept spre marginea piscinei, ma sprijin de coate, iau telefonul si raspund ~
- Moshi-moshi. Care rezultate?

56Piscina universitatii - Pagina 3 Empty Re: Piscina universitatii Mier Ian 04, 2012 9:11 am

Ella

Ella

-Hei , so , cei de la spital mi-au trimis rezultatul la testul de paternitate , si mi-a fost frica sa-l deschid, si mama era in extaz mistic si tot ma punea sa-l deschid si nu puteam ... si acum ma uit la pagina de la mail si il vad acolo stand in inbox ...''oftez''

57Piscina universitatii - Pagina 3 Empty Re: Piscina universitatii Mier Ian 04, 2012 9:13 am

Amy

Amy
Admin

- Uite iti voi indruma fiecare pas. Misca acea chestiuta alba pe ecran pana este deasupra cuvantului "index". Dupa ce faci asta, apesi pe soricelul dragut din fata ta, pe stanga. Si spune'mi si mie ce scrie ~ spun pe un ton incurajator ~

58Piscina universitatii - Pagina 3 Empty Re: Piscina universitatii Mier Ian 04, 2012 9:16 am

Ella

Ella

-Ok , so l-am deschis...''fac o pauza si citesc mail-ul apoi ma gandesc putin si ''
So , bebelusul are fix 13 saptamani adica 3 luni si o saptamana , deci e al lui...

59Piscina universitatii - Pagina 3 Empty Re: Piscina universitatii Mier Ian 04, 2012 9:18 am

Amy

Amy
Admin

- Stai. De unde poti stii al cui e copilul? De unde ai ADN'ul tuturor? Stai stai stai... pune pe pauza. Ce?

60Piscina universitatii - Pagina 3 Empty Re: Piscina universitatii Mier Ian 04, 2012 9:23 am

Ella

Ella

-Wow , de unde vrei sa stiu eu ce ADN are tipul cu care o fac , imi scrie cate saptamani are exact , si ar fi chiar culmea sa nu-ti aduci aminte cu cine ai facut-o acum 3 luni , come on , be resonable ...

61Piscina universitatii - Pagina 3 Empty Re: Piscina universitatii Mier Ian 04, 2012 9:25 am

Amy

Amy
Admin

- Ok, ok... Deci ... Taticul castigator e... ~ spun in soapta sperand sa nu ma auda alti oameni de la piscina ~

62Piscina universitatii - Pagina 3 Empty Re: Piscina universitatii Mier Ian 04, 2012 9:27 am

Ella

Ella

=Eeee ... Roberto, cred ... ummm '' spun inca fiind uimita ''

63Piscina universitatii - Pagina 3 Empty Re: Piscina universitatii Mier Ian 04, 2012 9:33 am

Amy

Amy
Admin

~ cateva minute par surprinsa ~
- Stai... Caut, caut... Aah stai ! Da, l'am gasit! Scuze, nu'mi mai aminteam care Roberto. ~ spun razand ~ Pai bravo... cred. Dar nu'l vad pe Roberto schimband scutece, doar asa, sa stii....

64Piscina universitatii - Pagina 3 Empty Re: Piscina universitatii Mier Ian 04, 2012 9:37 am

Ella

Ella

-Da stiu , nici eu nu-l vad , dar totusi e bine , fiindca eu oricum nu prea vreau sa am un bebe , so e perfect , daca era un tatic inrait ar fi vrut sa pastram copilul si ar fi iesit cu scantei ... oricum,trebuie sa vin si sa vorbesc cu el , tocmai imi caut bilet de avion , vin cu primul pe care il gasesc , oricum ar fi sunt acolo cat ai clipi , adica 2 ore e o nimica toata ...

65Piscina universitatii - Pagina 3 Empty Re: Piscina universitatii Mier Ian 04, 2012 9:42 am

Amy

Amy
Admin

- Vii aici? Sa ma anunti cand ajungi, si cand pleci! Iti voi face niste prajituri si ... Tot tacamul. Sunt atat de entuziasmata, nu te'am mai vazut ce atata timp...

66Piscina universitatii - Pagina 3 Empty Re: Piscina universitatii Mier Ian 04, 2012 9:45 am

Ella

Ella

-Da , uite am gasit un last minute tiket si avioul pleca intr-o ora , hai ca ma duc sa-mi impachetez lucrurile si sa chem un taxi , in sfarsit evadez , ne vedem in 3 ore , a si fa si niste briose daca tot vrei sa gatesti , mi-o pofta de mor ... bye bye , pupici ...

67Piscina universitatii - Pagina 3 Empty Re: Piscina universitatii Mier Ian 04, 2012 9:54 am

Amy

Amy
Admin

~ ies repede din piscina, iau telefonul si fug, uda si in costum, spre cantina ~

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 3 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum