For friends3
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acest forum este destinat persoanelor iubitoare de rpg.Va rog cititi regulile inainte de a va face un caracter., ) Have fun ^^


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Piscina universitatii

5 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 3]

26Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 01, 2011 8:34 am

Anny Ana

Anny Ana

-Stai Caroline, nu pleca! ~intind mana catre ea~

27Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 01, 2011 8:41 am

Amy

Amy
Admin

- Uraa... Doamna invaluita in fum e aici cu noi... ~ spun sarcastica ~

28Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 01, 2011 8:50 am

Ella

Ella

-Ha ha , mor de ras '' spun uitandu-ma foarte urat la costumul ei de baie apoi ma intorc catre Kate ''
-Stai linistita Kate nu as lipsi de la distractie pentru nimic in lume '' ma asez pe sezlong si incep sa ma dau cu crema pe fata ''

29Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 01, 2011 8:50 am

Amy

Amy
Admin

- Ai grija sa nu te arda soarele, aici... inauntru. ~ spun prefacandu-ma ingrijoarat ~

30Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 01, 2011 8:52 am

Anny Ana

Anny Ana

-Nu e soare aici Caroline, nu e nevoie sa te dai cu crema!

31Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 01, 2011 8:56 am

Ella

Ella

-Nu stiu cine v-a zis voua ca ma dau cu crema impotriva soarelui , are vreuna din voi idee cat clor e in piscina aia ? E o crema impotriva impuritatilor '' toanteee ''

32Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 01, 2011 8:59 am

Amy

Amy
Admin

- Nu cred ca ajunge crema aia pentru tot corpul tau. Crede-ma ai nevoie de o crema mai mare sau mai bine nu te baga. Pielea de pe corpul tau e deja departe de a fi, sa spunem, cel putin " mediocra ". ~ spun cu aceeasi voce cu care raspunse ea mai devreme ~

33Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 01, 2011 9:03 am

Anny Ana

Anny Ana

-Va rog nu va mai contraziceti atat ca ma simt foarte rau cand cineva se cearta langa mine!
-Pace!

34Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 01, 2011 9:05 am

Ella

Ella

-Serios chiar credeai ca am sa ma dau pe tot corpul , ma dau doar pe fata unde am pielea sensibila , bine bine pace '' spun indignata in timp ce ma ridic si ma duc spre Kate ''

35Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 01, 2011 9:09 am

Amy

Amy
Admin

- Pacea e pentru fraieri. Atunci cand stii ca nu vei castiga, incerci ca faci pace. Ce pueril ~ spun razand ~. Eu nu fac asa ceva... Presupun ca am castigat. ~ zambesc satisfacuta si ies din piscina ~
- Pe mai tarziu... ~ ies din incapere si ma indrept spre camera mea ~
gand: punct ochit, punct lovit. M-am saturat de chestia asta, trebuie sa cedeze...

36Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 01, 2011 9:12 am

Anny Ana

Anny Ana

-Nu baga de seama, doar glumeste, te rog nu te mai lua de ea ca si ea apoi o sa se ia de tine...~off~

37Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 01, 2011 9:17 am

Ella

Ella

'' ce ipocrita ''
- Ce ziceai , ca e draguta , e doar o prefacuta , in fine hai sa facem ceva '' spun cu un zambet pe fata in timp ce sar in piscina si o ud pe Kate pe par ''

38Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 01, 2011 9:31 am

Amy

Amy
Admin

gand: petrecere ! asta ar fi cel mai bun lucru .. sa ma gandesc. in seara asta... la 8. cred ca e bine. presimt ca se va intampla ceva... bun, sper.
~ ma intorc la piscina si ma duc langa Caroline ~
- Si... Ce ati zice despre o petrecere? Asta seara, la 8?

39Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 01, 2011 9:33 am

Ella

Ella

'' ies din piscina si zic entuziasmata ''
-O , petrecere , in sfarsit ceva neplictisitor , Kate hai , hai sa mergem '' o trag pe Kate afara din piscina ''

40Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 01, 2011 9:35 am

Amy

Amy
Admin

- Ne intalnim in club... ~ ies si ma indrept spre camera mea ~

41Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 01, 2011 9:38 am

Anny Ana

Anny Ana

-Stai,stai nu ma trage asa!
-Da, sigur ca venim la petrecere. Hai sa mergem sa ne imbracam in camera Carolinei!

42Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 01, 2011 9:41 am

Ella

Ella

- Nina , hai si tu , poate iti place ceva de la mine '' spun destul de prietenoasa strangandu-mi toate lucrurile ''

43Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 22, 2011 9:17 am

Anna

Anna
Admin

*Ma plimb pe marginea piscinei apoi ma asez pe un sezlong rasfoind o revista*.

https://justus-rpg.forumgratuit.ro

44Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 22, 2011 9:24 am

DevilAnny

DevilAnny

*Ma furisez prin spatele lui Alison cu intentia de a o speria.*
- Buu! *Strig si o imping de pe sezlong.*

45Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 22, 2011 9:26 am

Anna

Anna
Admin

*Tresar*
-Bine ca nu eram pe marginea piscinei, nu?*spun incercand sa gasesc o parte buna*.

https://justus-rpg.forumgratuit.ro

46Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 22, 2011 9:28 am

DevilAnny

DevilAnny

- Da.. Din pacate. *zic putin trista*
- Si... ce mai e nou?

47Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 22, 2011 9:30 am

Anna

Anna
Admin

*Oftez*.
-Mai nimic...citeam o revista...pe care acum nu o mai pot citi acum.*spun uitandu-ma spre revista, care a cazut intr-o balta*.

https://justus-rpg.forumgratuit.ro

48Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 22, 2011 9:37 am

DevilAnny

DevilAnny

*Ridic incet revista si i-o intind lui Ali.*
- Scuze, o sa iti iau alta.

49Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 22, 2011 9:39 am

Anna

Anna
Admin

-Stai linistita...mai am o gramada.*zambesc*.Tu ce mai faci?

https://justus-rpg.forumgratuit.ro

50Piscina universitatii - Pagina 2 Empty Re: Piscina universitatii Joi Dec 22, 2011 9:42 am

DevilAnny

DevilAnny

*Ii zambesc si eu cu un entuziasm*
- Pai, am vrut sa te chem langa lac. Trebuie ceva sa iti arat.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum