For friends3
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acest forum este destinat persoanelor iubitoare de rpg.Va rog cititi regulile inainte de a va face un caracter., ) Have fun ^^


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Ora de fizica

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Ora de fizica Empty Ora de fizica Sam Dec 03, 2011 9:37 am

Anny Ana

Anny Ana

~Am intrat in clasa si toti elevii se uitau la noi~
-Ce faceti domnisoarelor, ati intarziat si vam pus si absent, luati loc mai repede! ~spunea cu un ton ridicat catre noi~

2Ora de fizica Empty Re: Ora de fizica Sam Dec 03, 2011 9:49 am

Ella

Ella

'' ne asezam la prima banca pe care o vedem libera , ne scoatem lucrurile si brusc primesc o palma de la Kate care se uita foarte urat la mine ''
-Scuze , dar trebuie sa recunosti ca n-a fost vina mea de tata asta



Ultima editare efectuata de catre Ella in Sam Dec 03, 2011 9:56 am, editata de 1 ori

3Ora de fizica Empty Re: Ora de fizica Sam Dec 03, 2011 9:54 am

Anny Ana

Anny Ana

-Nu pot recunoaste asta pentru ca a fost vina ta ca ne-a pus absent si nu vroiam altul! ~spuneam in soapta dar in acelasi timp si tare~

4Ora de fizica Empty Re: Ora de fizica Sam Dec 03, 2011 10:01 am

Ella

Ella

-Ma rog , in fine , oricum nu-mi place fizica '' zambesc si imi rup o foaie din caiet pe care incep sa desenez niste fete triste si carora le-am scris dedesupt ~ Kate Jeourgens ~ ''

5Ora de fizica Empty Re: Ora de fizica Sam Dec 03, 2011 10:08 am

Anny Ana

Anny Ana

~Rup si eu o foaie din caiet, fac o caricatura si scriu dedesupt Caroline Lockwood~

6Ora de fizica Empty Re: Ora de fizica Sam Dec 03, 2011 10:10 am

Ella

Ella

-Oau , Kate ce amuzanta esti '' spun sarcastic in timp ca trimiteam un biletel unui baiat foarte dragut uitandu-ma subtil la el ''

7Ora de fizica Empty Re: Ora de fizica Sam Dec 03, 2011 10:17 am

Anny Ana

Anny Ana

~Ii trimit un biletel Carolinei~
Biletel: "Sigur nici nu-ti va raspunde la biletel sau daca iti va raspunde nu cred ca iti va placea ce scrie acolo"

8Ora de fizica Empty Re: Ora de fizica Sam Dec 03, 2011 10:21 am

Ella

Ella

''ii trimit biletelul inapoi ''
biletel : '' ca tu esti tare in materie de domeniu , cand e ultima data cand ai fost tu la o intalnire ? Da , asa credeam si eu , asa ca Kate , tine-ti gura ''

9Ora de fizica Empty Re: Ora de fizica Sam Dec 03, 2011 10:28 am

Anny Ana

Anny Ana

-Mai bine nu ne mai certam de la un paianjen amarat, tu nu crezi? ~ii zic simtindu-ma vinovata ca i-am trimis biletul~

10Ora de fizica Empty Re: Ora de fizica Sam Dec 03, 2011 10:31 am

Ella

Ella

-Ok '' as fi vrut sa-i mai zic vre-o doua , dar vazand ca se simte vinovata am lasat-o moale incepand sa desnez profesorul in timp ce Kate scria de la tabla ''

11Ora de fizica Empty Re: Ora de fizica Sam Dec 03, 2011 10:36 am

Anny Ana

Anny Ana

~Scriam de la tabla si vad ca profesorul vine spre Caroline~
-Caroline!~ii spun speriata dandu-i doua coate~

12Ora de fizica Empty Re: Ora de fizica Sam Dec 03, 2011 10:46 am

Ella

Ella

-Ce dracu vrei Kate , nu vezi ca dese... '' vad proful care imi ia foaia si-mi zice amuzat ''
-Kate , nu vezi ca domnisoara Caroline imi face portretul , te rog n-o mai deranja '' spune sarcastic ''
-Te rog Caroline fii atenta , bine ? '' si se duce la tabla si continua sa scrie ''
-Pfiu , am scapat si de asta '' ma intorc spre Kate ''
-De ce nu m-ai anuntat ca vine ?

13Ora de fizica Empty Re: Ora de fizica Sam Dec 03, 2011 10:49 am

Anny Ana

Anny Ana

~Oftez si continui sa scriu de la tabla~
Gand:Daca imi mai face o data asa jur ca ii trag o palma!

14Ora de fizica Empty Re: Ora de fizica Sam Dec 03, 2011 10:53 am

Ella

Ella

'' proful se aseaza la catedra si se pregateste sa ne dea tema cand trrrr , soneria, proful se opreste si toti icepem sa ne ridicam si sa plecam ''
-Da ma rog ''spune incet ''
-Buna ziua clasa '' si iese ''
-Frate ce greu a trecut ora asta , hai sa mergem la cofetarie , nu mai pot de foame , ca nu am putut sa mananc nimic dimineata '' ma uit urat la Kate in timp ce iesim din clasa ''

15Ora de fizica Empty Re: Ora de fizica Sam Dec 03, 2011 10:55 am

Anny Ana

Anny Ana

-Bine Caroline!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum