For friends3
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acest forum este destinat persoanelor iubitoare de rpg.Va rog cititi regulile inainte de a va face un caracter., ) Have fun ^^


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cofetaria campusului

+3
Anny Ana
Amy
Mi-chan
7 participanți

Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 4]

1Cofetaria campusului Empty Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 7:24 am

Mi-chan

Mi-chan
Admin

*Kuppuru astepta in fata unei usii duble a unei sali imense care arata ca un restaurant.Deschid usa timida si intru.Inauntru era un lux adevarat.Locul era destul de aglomerat la ora asta, asa ca ma asez la prima masa libera si pastrez locurile in asteptarea Ninei si a lui Kate*

ooc:o sa editez mai tarziu cand pun o poza ^.^
bic:

2Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 7:26 am

Amy

Amy
Admin

~ intru pe usa grabita ~
- Shiori! Ce bine ca ne-ai pastrat locuri. Multumim ! ~ zambesc si ma asez langa ea ~

3Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 7:28 am

Anny Ana

Anny Ana

~Alerg dupa Nina si ma asez la masa, multumindu-i lui Shiori ca ne-a pastrat locuri~

4Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 9:43 am

Ella

Ella

''intru in cofetarie lasand usa sa se tranteasca dupa mine , vazand ca nu mai este nici o masa libera ma asez la tejghea , comand un cappucino si incep sa citesc biologie , fiind urmatoarea ora pe care o aveam ''

5Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 9:48 am

Mi-chan

Mi-chan
Admin

*Privesc in jur din destul de uimita*
-E foarte aglomerat la ora asta!
-Kate, Nina, ce vreti sa mancam?

6Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 9:51 am

Amy

Amy
Admin

- Hmm... Eu vreau un ceai momentan. ~ zambesc ~
- Voi?

7Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 9:56 am

Rafaelo95

Rafaelo95
Admin

Roberto intra si el in cofetarie.*gand:Doamne ce aglomerat e....* Baga mana in buzunar si scoate o cutiuta cu pastile ia un pumn si le mesteca,isi pune mana la ochi de durere si se uita in jur.
-Etoo.... unde sa ma asez?

http://anime-doom-world.forumgratuit.ro/

8Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 9:57 am

Amy

Amy
Admin

ooc: intrusul >Smile. oare unde se aseaza? :-? Razz

9Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 9:59 am

Rafaelo95

Rafaelo95
Admin

OOC:Pe voi >Smile
BIC:Roberto tot cauta un loc cu privirea dar nu gaseste nici un loc liber.
-Pana la urma cineva tot o sa plece....

http://anime-doom-world.forumgratuit.ro/

10Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 10:00 am

Mi-chan

Mi-chan
Admin

*Kuppuru se duce spre cel ce tocmai a intrat pe usa si se alinta la picioarele lui, facandu-i semn cu coada sa o urmeze*

11Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 10:02 am

Anny Ana

Anny Ana

-Eu vreau un shacke de capsuni!~m-am ridicat in picioare~
-Fac cinste! Ooo,uite-o si pe Caroline,verisoara mea,vreti sa o invit la masa?~spun eu fericita~

12Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 10:03 am

Rafaelo95

Rafaelo95
Admin

Roberto se uita la pisica si sare in spate.
-Zat zat!!!
Se uita atent la ea si observa semnul facut de coada.
-In fine macar pot sa o prind in maini...
-Deci hai dupa tine.
Si Roberto urmeaza pisica.

http://anime-doom-world.forumgratuit.ro/

13Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 10:05 am

Mi-chan

Mi-chan
Admin

*Kuppuru inainteaza cu salturi elegante si agile prin multime si ajunge la masa de unde plecase si se aseaza locul ocupat de ea.Cand baiatul fu aproape, aceasta sari pe masa si ii facut loc pe scaun*

14Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 10:07 am

Rafaelo95

Rafaelo95
Admin

Roberto se aseaza pe scaun.
-Okay... acum fac ce spune o pisica.....
Isi ridica privirea si vede ca masa e ocupata...
-Cred ca nu e bine ca stau aici nu?

http://anime-doom-world.forumgratuit.ro/

15Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 10:09 am

Ella

Ella

''ma uit in jur sa vad daca s-a mai eliberat vreo masa , si o vad pe Kate care imi face cu mana de zor , imi iau lucrurile si ma indrept catre ea '' - Kate , erai aici , nici nu te-am vazut ,doar ca sa stii nu te prea avantajeaza culoarea asta dar ce pot sa fac ? '' o imbratisez usor '' - Si ele cine mai sunt ?''ma uit dezaprobator la cele doua fete zambarete ''

16Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 10:10 am

Amy

Amy
Admin

- Uau... ce... multa lume. Pai... ar fi timpul pentru niste prezentari. Eu sunt Nina. ~ zambesc catre noii veniti ~

17Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 10:13 am

Mi-chan

Mi-chan
Admin

*Ma vad in situatia de a face cunostinta cu doua persoane,asa ca ma ridic in picioare putin rosie in obraji de la stres si mai intai ma adresez baiatului*
-Imi cer scuze ca Kuppuru te-a deranjat!
*apoi ma intorc spre fata cea noua*
-Eu sunt Shiori!Incantata!*fac o plecaciune putin fortata si revin la baiet*
-Daca te pot ajuta cu ceva ca sa ma revansez imi poti spune!
*imi termin prologul si ma asez automat pe scaun*

18Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 10:15 am

Rafaelo95

Rafaelo95
Admin

Roberto ramane masca si se uita uimit la ea.
-Um... pai... eto....
-Cine e kuppuru?

http://anime-doom-world.forumgratuit.ro/

19Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 10:17 am

Anny Ana

Anny Ana

-Salut, ma numesc Kate si Kuppuru e pisica lui Shiori.
Gand:Oare cum nu si-a dat seama?

20Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 10:19 am

Rafaelo95

Rafaelo95
Admin

-Oo deci e dresata sa atraga baietii la masa asta...
-Acum inteleg.

http://anime-doom-world.forumgratuit.ro/

21Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 10:24 am

Ella

Ella

-Incantata , a si pe mine ma cheama Caroline , doar in caz ca nu vati dat seama ... , cine are aceeasi clasa cu mine dupa asta ? Eu am biologia ... '' spun putin posomorata ''-Oau , pisica aia chiar e dresata sa atraga baieti , Shiori , mi-o imprumuti si mie ?

22Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 10:26 am

Mi-chan

Mi-chan
Admin

*Kuppuru se aseaza in fata mea si ma priveste insistent, iar eu las capul in jos, inrosindu-ma*
-Defapt, Kuppuru e motan!Asa ca nu asta e scopul lui..doar a vrut sa ajute!*ridic incet privirea , cu ochisori de catel privindu-i pe cei din jur, transmitand mesajul negrutei*

23Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 10:28 am

Amy

Amy
Admin

- Mm... mie categoric nu-mi mai este foame. Cine are chef de... o plimbare prin gradina?

24Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 10:29 am

Rafaelo95

Rafaelo95
Admin

-Deci m-am inselat....
Roberto se intinde si ia motanul in brate.
-Hmm tu chiar semeni cu bestia ce ma ranit la ochi.
-Dar mai dragut si foarte foarte mic.

http://anime-doom-world.forumgratuit.ro/

25Cofetaria campusului Empty Re: Cofetaria campusului Mier Noi 30, 2011 10:31 am

Anny Ana

Anny Ana

-Ok, ca oricum nu aveam atatia bani la mine!~spun razand~
-Hai sa mergem, dar nu stam mult pentru ca eu si Caroline avem un curs la biologie...

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 4]

Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum