For friends3
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acest forum este destinat persoanelor iubitoare de rpg.Va rog cititi regulile inainte de a va face un caracter., ) Have fun ^^


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Camera lui Adrienne

3 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

In jos  Mesaj [Pagina 11 din 11]

251Camera lui Adrienne - Pagina 11 Empty Re: Camera lui Adrienne Vin Ian 06, 2012 4:53 am

DevilAnny

DevilAnny

*Ma uit putin nervoasa la el, dar deschid usa camerei si ma uit pe hol. Erau niste urme lucioase pe podea ce ieseau din camera lui Ichigo.*
- Esti sigur? Se pare ca s-a auzit din camera ta.

252Camera lui Adrienne - Pagina 11 Empty Re: Camera lui Adrienne Vin Ian 06, 2012 4:54 am

Rafaelo95

Rafaelo95
Admin

-Daca era Cainele nu tipa nimeni... si 2 de la zgarda mai mare nu es poate face si tipatu cred ca e de la pisica.
-Cam miorlaie destul de uman.*rad*

http://anime-doom-world.forumgratuit.ro/

253Camera lui Adrienne - Pagina 11 Empty Re: Camera lui Adrienne Vin Ian 06, 2012 4:58 am

DevilAnny

DevilAnny

- Eu nu cred ca a fost pisica...
gand: Nu dupa urmele de sange...
*Si ies pe hol.*

254Camera lui Adrienne - Pagina 11 Empty Re: Camera lui Adrienne Vin Ian 06, 2012 5:00 am

Rafaelo95

Rafaelo95
Admin

-Ar fii culmea sa fii intrat o fantoma si sa imi fi mancat pisica si cainele...
Ies pe hol si vad urmele de sange.
-daca si la animale le face rau eu nu mai stiu ce sa fac.
Scot pistolul si il incarc.
-Vii cu mine?

http://anime-doom-world.forumgratuit.ro/

255Camera lui Adrienne - Pagina 11 Empty Re: Camera lui Adrienne Vin Ian 06, 2012 5:05 am

DevilAnny

DevilAnny

- Da. *Si ma apropii de usa lui, ca sa vad mai bine urmele.*

256Camera lui Adrienne - Pagina 11 Empty Re: Camera lui Adrienne Mier Ian 11, 2012 6:07 am

DevilAnny

DevilAnny

*Intru in camera putin nervoasa, scot vechea perna si o pun intrun colt al camerei si asez pisicuta pe ea.*
- Ei bine... Sper sa iti placa noua ta locuinta, pisicuto. *Si ii aduc apa si ceva mancare.*

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 11 din 11]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum