For friends3
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acest forum este destinat persoanelor iubitoare de rpg.Va rog cititi regulile inainte de a va face un caracter., ) Have fun ^^


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Parcarea Universitatii

5 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos  Mesaj [Pagina 4 din 4]

76Parcarea Universitatii - Pagina 4 Empty Re: Parcarea Universitatii Mier Ian 04, 2012 10:06 am

Ella

Ella

-Owh , how sweet ,'' iau tava din mana ei ''dar realizezi ca daca pastrez sau nu copilul nu am cum sa-l nasc in universitate sau sa fac avort in camera nu ? '' spun linistita molfaind o briosa ''

77Parcarea Universitatii - Pagina 4 Empty Re: Parcarea Universitatii Mier Ian 04, 2012 10:08 am

Amy

Amy
Admin

- Te vom duce la spital fara ca nimeni sa afle. ~ spun incurajator ~ Te voi sustine, orice ar fi ! ~ spun ca si cum as fi castigat un razboi ~

78Parcarea Universitatii - Pagina 4 Empty Re: Parcarea Universitatii Mier Ian 04, 2012 10:17 am

Ella

Ella

-Crede-ma orice s-ar intampla , mama nu o sa ma lase sa fac nimic aici , si plus de asta , am si eu o reputatie , mai stii , adica , nu nu nu , nici nu ma gandesc , am sa plec clar de aici cat sunt gravida , dar acum hai sa mergem la mine in camera sa-mi las bagajele si sa dam petrecerea aia , de fapt , nu putem fiindca trebuie sa-i spun taticului... '' oftez in timp ce ma duceam spre bagajele mele ''

79Parcarea Universitatii - Pagina 4 Empty Re: Parcarea Universitatii Mier Ian 04, 2012 10:18 am

Amy

Amy
Admin

- Sa fiu sincera... Nu l'am mai vazut de ceva timp. Nici nu vreau sa stiu cum va reactiona cand va afla... ~ spun in timp ce iau cateva bagaje ale lui Caroline ~

80Parcarea Universitatii - Pagina 4 Empty Re: Parcarea Universitatii Mier Ian 04, 2012 10:31 am

Ella

Ella

-vedem noi '' spun in timp ce ne indepartam de parcare''

81Parcarea Universitatii - Pagina 4 Empty Re: Parcarea Universitatii Mier Ian 04, 2012 10:32 am

Amy

Amy
Admin

~ o urmez cu bagajele ~

82Parcarea Universitatii - Pagina 4 Empty Re: Parcarea Universitatii Mier Ian 11, 2012 3:13 am

Anna

Anna
Admin

-Sigur ca o poti lua la tine.*zambesc si ii dau soferului bagajele , acesta punandu-le in spate*.Pai...mai vorbim la telefon.*spun si o imbratisez, apoi urc in taxi si plec spre aeroport*.

https://justus-rpg.forumgratuit.ro

83Parcarea Universitatii - Pagina 4 Empty Re: Parcarea Universitatii Mier Ian 11, 2012 3:16 am

DevilAnny

DevilAnny

*Ii fac cu mana si ma uit cum se indeparteaza masina.*
gand: Acum... unde e pisica? *Si stau asa pe ganduri cateva minute pana cand vine un alt taxi si opreste in fata mea. Din masina a iesit o fata necunoscuta.*

84Parcarea Universitatii - Pagina 4 Empty Re: Parcarea Universitatii Mier Ian 11, 2012 3:19 am

Anna

Anna
Admin

*Krista iese din taxi si se uita atenta la cladirea din fata ei.Il roaga pe sofer sa-i scoata bagajele, apoi il plateste si soferul pleaca.Krista isi ia bagajele -doar doua valize- si intra in cladire*

https://justus-rpg.forumgratuit.ro

85Parcarea Universitatii - Pagina 4 Empty Re: Parcarea Universitatii Mier Ian 11, 2012 3:23 am

DevilAnny

DevilAnny

*Ma uit nedumerita la ea, dar o urmaresc pana in campus. O opresc cand vad ca vrea sa intre in biroul directorului si incep sa ii zambesc.(Ca o idioata.)*
- Buna, eu sunt Adrienne.

86Parcarea Universitatii - Pagina 4 Empty Re: Parcarea Universitatii Mier Ian 11, 2012 3:27 am

Anna

Anna
Admin

*Krista se uita putin speriata la fata ciudata,ii zambeste reciproc, apoi, fara sa spuna nimic, pleaca spre biroul directorului*.

https://justus-rpg.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 4 din 4]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum