For friends3
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acest forum este destinat persoanelor iubitoare de rpg.Va rog cititi regulile inainte de a va face un caracter., ) Have fun ^^


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Camera 007

3 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

In jos  Mesaj [Pagina 3 din 3]

51Camera 007 - Pagina 3 Empty Re: Camera 007 Vin Feb 03, 2012 10:18 am

Ella

Ella

-Tu chiar te vezi plmbandu-te cu carutul prin parc , fiindca eu nu ma vad , si nici nu stiu sa fac nimic , n-am gatit in viata mea , n-am tinut un bebelus in brate macar , eu ... nu stiu ce sa zic , si ce facem cu scoala , si... adica spre ca realizezi ca vreau sa merg si la facultate si daca totusi il pastram sunt absolut sigura ca n-o sa avem timp de el si nu vreau sa-l creasca o bona asa cum am fost crescuta eu , si ... tu cand o sa stai cu el , si eu cand , adica eu il iau de Craciun si tu de Pasti? nu nu , nici nu ma gandesc , nu vreau sa-mi cresc copilul asa cum am fost crescuta eu , mai ales ca un copil are nevoie de ambii parinti ....

52Camera 007 - Pagina 3 Empty Re: Camera 007 Sam Feb 04, 2012 12:46 pm

Rafaelo95

Rafaelo95
Admin

-Si vrei sa ii iei viata doar ca nu vrei sa creasca cum ai facuto tu? Ne vom gasi timp ma mult la facultate cu tine si avem grija impreuna de el.Ce vrei sa il omoram inainte ca macar sa vada cum e cerul? Nu mi se pare corect.dar daca nu vrei faci cum vrei nu cred ca mai conteaza ce zic... nu cred ca te-a interesat vreo clipa decizia mea asa ca ce sa fac?

http://anime-doom-world.forumgratuit.ro/

53Camera 007 - Pagina 3 Empty Re: Camera 007 Lun Feb 06, 2012 12:58 pm

Ella

Ella

-Nici nu va sti , dar daca insisti eu ti-l dau cu mare placere , eu stiu ca nu sunt in stare sa am grija de un copil si ... stai putin , tu macar stii la ce facultate vreau sa merg , nici macar nu stiu ce-ti place sa faci , good nici macar nu te cunosc si sunt insarcinata cu copilul tau , Oh Doamne '' spun in timp ce ma ridic de pe pat si ma plimb agitata prin camera , apoi adaug ''
- Asta nu sunt eu , eu nici macar nu ma gandeam la altcineva inafara de mine pentru o secunda , ugh ... nu mai pot '' oftez apoi ma trantesc iar pe pat punandu-mi perna pe fata '' -Viata mea e distrusa !!!

54Camera 007 - Pagina 3 Empty Re: Camera 007 Mier Feb 08, 2012 12:58 pm

Rafaelo95

Rafaelo95
Admin

-Da si eu am ajutat la a o distruge....
Ma ridic de pe pat si ma sprijin de perete privind in jos.Eram foarte suparat pe vorbele ei... dar mai ales pe mine cand am auzit ca i-am distrus viata....

http://anime-doom-world.forumgratuit.ro/

55Camera 007 - Pagina 3 Empty Re: Camera 007 Joi Feb 09, 2012 9:47 am

Ella

Ella

-Da , pai , daca stam si ne gandim a fost numai vina ta , puteai sa spui nu ! '' ma opresc o secunda , incep sa rad , dar rasul meu se transforma in plans ''
-Chiar daca dau vina pe tine tot nu ma simt mi bine , ohhh... , okay , sa gandim rational '' imi sterg lacrimile si ma ridic din nou de pe pat si ma plimb prin camera ''
- Deci sa inteleg ca nu exista solutia de a renunta la copil , nu ?

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 3 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum