For friends3
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acest forum este destinat persoanelor iubitoare de rpg.Va rog cititi regulile inainte de a va face un caracter., ) Have fun ^^


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Biblioteca

4 participanți

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1Biblioteca             Empty Biblioteca Sam Dec 03, 2011 11:17 am

Amy

Amy
Admin

~ ma duc in biblioteca cu scopul de a cauta o carte despre arta in secolul XIX, ma duc in acea parte a bibliotecii si rasfoiesc mai multe carti ~

2Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Sam Dec 03, 2011 11:20 am

Ella

Ella

'' trebuia sa-mi iau o carte la latina pentru un eseu asa ca m-am dus la biblioteca , fiind neatenta , ca de obicei , am daramat o carte pe raftul opus , ma duc sa o ridic dar dau peste Nina ''
-Hei , scuze sunt tare aeriana , te-am lovit ?

3Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Sam Dec 03, 2011 11:22 am

Amy

Amy
Admin

- Nu, deloc... Nici nu am observat cand ai intrat in biblioteca... Scuze. ~ spun scurt si continui sa rasfoiesc cartea din mana ~

4Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Sam Dec 03, 2011 11:23 am

Ella

Ella

-Ce mai face Shiori ? '' o intreb cu subanteles gandindu-ma la ce s-a intamplat seara trecuta ''

5Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Sam Dec 03, 2011 11:25 am

Amy

Amy
Admin

- Nu stiu sigur... Nu am mai vazut'o. Tu? Ce mai faci? Cu ce scop pe aici...?

6Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Sam Dec 03, 2011 11:26 am

Ella

Ella

-Am de facut un eseu la latina , tu ?

7Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Sam Dec 03, 2011 11:27 am

Amy

Amy
Admin

- Arta in secolul XIX. Te pot ajuta? Imi place destul de mult latina... ~ zambesc ~

8Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Sam Dec 03, 2011 11:31 am

Ella

Ella

- Nu , ma descurc , iti place arta , nu ? Eu am fost la o scoala de arte in gimnaziu deci daca te pot ajuta cu ceva te rog spune-mi '' ma uit la ea foarte atenta ''

9Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Sam Dec 03, 2011 11:41 am

Amy

Amy
Admin

- Hmm... as avea nevoie de cineva pentru un portret. Doar schita, te oferi voluntara? ~ chicotesc ~

10Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Sam Dec 03, 2011 11:43 am

Ella

Ella

-Da sigur , dar pot citi intre timp ? '' intreb curioasa uitandu-ma la buzele ei ''

11Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Sam Dec 03, 2011 11:45 am

Amy

Amy
Admin

~ imi ating buzele fiind curioasa de ce se uita la ele. ~
- Da... am uitat sa ma dau cu.. balsam... Stiu. Si da, poti citi. ~ zambesc ~

12Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Sam Dec 03, 2011 11:50 am

Ella

Ella

-Ah , nu de asta ma uitam , ai doar o forma foarte frumoasa a buzelor si... '' ma apropii de ea '' ... esti foarte frumoasa '' observ , dar ma indepartez , si imi iau carteadin geanta , si ma asez pe jos incepand sa citesc ''

13Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Sam Dec 03, 2011 11:53 am

Amy

Amy
Admin

- Caroline... Te-ai sarutat vreodata? Presupun ca da... ~ spun mai in soapta ~ Mie mi'e frica. Suna foarte stupid dar... nu m-am sarutat niciodata... Cum va fi primul meu sarut? ~ meditez putin fixand o carte de pe un raft de jos, dupa care ma apropii de ea si o sarut ~

14Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Sam Dec 03, 2011 11:58 am

Ella

Ella

''fiind foarte surprinsa de sarutul Ninei ma blochez ''
-Mmmmm , aaa , da m-am sarutat , de multe ori , dar cu baieti ingeneral '' spun intr-un final '' , stii ca tocmai ti-ai folosit primul sarut pe mine , nu ? '' o intreb confuza ''

15Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Sam Dec 03, 2011 11:59 am

Amy

Amy
Admin

~ ma trezesc din visare ~
- Gomenee! Imi pare atat de rau ! Nici nu stiu ce am facut... De ce am facut'o... Imi pare atat de rau !!! ~ spun panicata ~

16Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Sam Dec 03, 2011 12:00 pm

Ella

Ella

- Oh , stai linistita , nu-i nimic , m-am mai sarutat cu fete inainte '' spun foarte calma ''

17Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Dum Dec 04, 2011 3:50 am

Amy

Amy
Admin

- Dar... Off, imi pare rau... Chiar nu am intentionat'o... Cred ca asta inseamna sa faci o chestie inainte sa o gandesti... Iarta-maaa ... ~ spun putin speriata si ma uit la papucii ei gandindu-ma ce sa mai spun ~
- Apropo, draguti pantofi. De unde ii ai? Cred ca am vazut o singura pereche ca astia in ... ~ meditez putin ~ New York. Corect? Acel magazin cu replici unice, nu? ~ spun cu adevarat entuziasmata si interesata ~

18Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Dum Dec 04, 2011 8:53 am

Anna

Anna
Admin

*Intru in biblioteca si ma plimb printre rafturi, analizand fiecare coperta de carte care mi se pare mai interesanta, si le vad pe Caroline si Nina purtand o discutie aprinsa.*
-Buna!*spun putin suspicioasa.*Ce faceti voi doua aici?

https://justus-rpg.forumgratuit.ro

19Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Vin Dec 09, 2011 4:56 am

Amy

Amy
Admin

- Ehm... Discutam. Tie ce ti se pare ca facem? ~ intreb de'a dreptul uimita, uitand ce se intamplase mai devreme ~

20Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Vin Dec 09, 2011 5:00 am

Anna

Anna
Admin

-Ma miram doar sa va vad pe voi impreuna , calme, vorbind *fac o pauza * fara sa va bateti sau, stiu si eu?

https://justus-rpg.forumgratuit.ro

21Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Vin Dec 09, 2011 5:03 am

Amy

Amy
Admin

- Acum ca ai adus vorba, chiar e ciudat... Oricum eram in mijlocul unui portret. ~ incep sa schitez chipul lui Caroline pe o hartie ~

22Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Vin Dec 09, 2011 5:14 am

Anna

Anna
Admin

*Raman cu gura deschisa, mirata.*

https://justus-rpg.forumgratuit.ro

23Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Vin Dec 23, 2011 9:08 am

DevilAnny

DevilAnny

*Deschid incet usa bibliotecii, ma indrept spre un raft si ma uit atenta la titlurile cartilor. Un nume imi sare in evidenta.*
gand: trebuie sa aiba vreo legatura cu harta.. *Ma gandesc in timp ce ma asez la o masa si incep sa rasfoiesc paginile cartii*

24Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Vin Dec 23, 2011 9:12 am

Anna

Anna
Admin

*O vad pe Adrienne si ma duc imediat la ea cu un zambet prietenos pe buze*
-Buna!Ce faci aici?

https://justus-rpg.forumgratuit.ro

25Biblioteca             Empty Re: Biblioteca Vin Dec 23, 2011 9:14 am

DevilAnny

DevilAnny

*Tresar si ascund repede cartea.*
- Hey, Ali, vroiam sa iau o gura de aer... Dar se pare ca am nimerit aici... *Zic putin confuza*
- Tu ce cauti aici?
gand: sper ca nu o sa isi dea seama ce fac cu adevarat aici...

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum